KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965303
*
nr 1496 5303
Oljemålning
A Höijer. Signerad, daterad 2003, Landsväg. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2022
kl 19:57:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/10 19:50:23
1
100 kr
15/10 13:19:37
2
150 kr
16/10 21:31:44
3
200 kr
17/10 19:52:02
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: a höijer landsväg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
nr 1496 5303
Oljemålning
A Höijer. Signerad, daterad 2003, Landsväg. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/10 19:50:23 | 1 | 100 kr |
| 15/10 13:19:37 | 2 | 150 kr |
| 16/10 21:31:44 | 3 | 200 kr |
| 17/10 19:52:02 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: a höijer landsväg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42



